top of page
ıcs logolar-01.png

Endüstriyel Siber Güvenlik Eğitim Programı

Endüstriyel tesisler için için siber güvenlik ve dayanıklılık sağlayan ICSFusion Platformuna ait FusionAcademy'nin eğitim programlarından yararlanabilir ve sizler de bu alanda uzmanlaşabilirsiniz.

FusionAcademy ekibimizle  iletişime geçin.

Lütfen aşağı kaydırın

cyberwise_favicon.png

FusionAcademy Hakkında

ıcsfusion logo -01.png

Cyberwise olarak,  Endüstriyel Kontrol Sistemleri (EKS) siber güvenliği uzmanlık eğitimini sektör profesyonellerine ücretsiz olarak sunuyoruz. Enerji, sağlık, savunma sanayii ve ulaşım gibi kritik sistemlerin altyapılarında kullanılan EKS’nin siber güvenliğini sağlayacak uzmanlara ihtiyacın her geçen gün artıyor! Cyberwise olarak sunduğumuz ücretsiz eğitimlerimizle sektörün bu alandaki açığının kapanmasında önemli bir katkı sunmayı hedefliyoruz. 

 

Çevrimiçi olarak 4 hafta sürecek olan eğitimlerimizde; EKS odaklı standart ve regülasyonlar, EKS ile ilgili temel bilgiler, EKS Saldırı Vektörleri ve Yaşanmış Saldırılar, Endüstriyel Siber Savunma, EKS Varlık, Tehdit ve Risk Yönetimi, EKS Zafiyet Yönetimi, Endüstriyel Altyapılarda Siber Savunma konuları detaylıca işlenecek ve uygulama pratikleri yapılacaktır. Hali hazırda siber güvenlik uzmanı, sistem uzmanı, ağ uzmanı, EKS uzmanı olarak çalışanların faydalanabileceği bu ücretsiz eğitim programında katılımcılar her hafta katılım sağlayacakları yoğun eğitim programlarını tamamladıklarından sonra gerçekleşecek sınavda başarılı olan adaylarımıza sertifika verilecektir.

1. Hafta Eğitim Konusu

fusionacademy_TR_1_web.png

3. Hafta Eğitim Konusu

fusionacademy_TR_3_web.png

2. Hafta Eğitim Konusu

fusionacademy_TR_2_web.png

4. Hafta Eğitim Konusu

fusionacademy_TR_4_web.png

Gelecek eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ve kurumunuza özel talep oluşturmak için aşağıdaki butonu tıklayınız

bottom of page