top of page
cw_new.png

Profesyonel Servisler 
Eğitimleri 

Kurumsal bilgi güvenliğinin sağlanmasında kurum çalışanlarının rolü büyüktür. Teknik altyapıda alacağınız pek çok önlem, çalışanların uygun kullanım kurallarını benimsememesi nedeniyle etkinliğini yitirebilir. Oysa çalışanların gündelik çalışma alışkanlıklarında yapılacak küçük değişiklikler, iş süreçlerine eklenebilecek bazı ayrıntılar kurumsal güvenlik seviyesinin arttırılmasına büyük katkı sağlayabilir. Kurum çapında bilgi güvenliği bilincinin yaratılması, ortak bir risk ve koruma anlayışının benimsenmesi, her çalışanın kendi katkısının önemini anlaması bilgi güvenliğinin sağlanmasında önemli adımları oluşturmaktadır.

Lütfen aşağı kaydırın

Bilgi güvenliğine önem veren, güvenlik standartlarına uyum sağlamaya çalışan tüm şirket ve kurumların (ISO 27001, PCI DSS, COBIT, ITIL, SOME, vs.) belirlenen aralıklarla kullanıcı farkındalık eğitimleri düzenlenmesi gerekmektedir.  Bu eğitimlerin başarıya ulaşması için devamlılığı ve son kullanıcılarda yarattığı etkiler oldukça önemlidir.

Türkiye'nin Lider Siber Güvenlik Çözüm Sağlayıcısı CYBERWISE'ın bilgi güvenliği yönetimi ile ilgili verdiği hizmetler arasında, iş ortakları ile birlikte dönemsel olarak gerçekleştirdiği çeşitli eğitim programları da bulunmaktadır.

cyberwise_favicon.png

Eğitim İçeriklerimiz 

Cyberwise tarafından organize edilen birinci sınıf çevrimiçi eğitim kurslarından yararlanarak Check Point ve Palo Alto Ağ Güvenliği ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilginizi genişletin.

Becerilerinizi güçlendirmek ağlarınızın, uç noktalarınızın ve bulut ortamlarınızın güvenliğini güçlendirmeye yardımcı olur ve kuruluşunuzun siber saldırılara karşı koruma yeteneğini artırır.

 

5 Yıldızlı partner olarak Cyberwise, Check Point Yetkili Eğitim Merkezi (ATC) kapsamında, müşterilerine en güncel sertifika eğitimlerine kaliteli ve kolay erişim sağlamayı amaçlamaktadır.

5.png
2.png
3.png
4.png
1.png
6.png

Gelecek eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki butonu tıklayınız

bottom of page