top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıCyberwise

Avrupa’nın en prestijli sertifikasyonu ilk kez Cyberwise’a verildi

Güncelleme tarihi: 21 Haz 2021Cyberwise, Avrupa’nın en prestijli sertifikasyonlarından CREST’i alarak “Denetim Hizmetleri” ve sızma (penetrasyon) testlerinin yüksek kalitesini, global olarak belgeleyen ilk ve tek yerli siber güvenlik firması oldu.


Türkiye’nin lider siber güvenlik firması Cyberwise, Denetim Hizmetleri’nin yetkinliğini ve yüksek kalitesini CREST Sertifikasıyla uluslararası çapta belgeledi. CREST Sertifikası’na sızma testi, siber olay müdahalesi, tehdit istihbaratı ve Güvenlik Operasyon Merkezi (SOC) hizmetleri sağlayan kuruluşların birçok kapsamlı değerlendirmeden geçerek aldıkları ve sadece en yüksek kalitede güvenlik testleri sunan yetkin firmaların sahip olabiliyor. CREST Sertifikasını alan Cyberwise, müşterileri için uluslararası standartlarda en kaliteli denetim hizmetlerini ve kapsamlı siber güvenlik çözümlerini sunmaya devam ederken kamu ve özel sektörde artan hizmet talepleri için de önemli bir avantaj sağlıyor.Cyberwise Hakkında: Siber güvenlikte glokal bakış açısına ve toplam 30 yılı aşkın tecrübeye sahip iki öncü firma Biznet ve Securrent, ortaklık yapısına özel sermayeli fon yönetim şirketi Taxim Capital’in de dahil olduğu birleşmeyle, Cyberwise markasını 2020 yılında duyurdu. Bölgesel liderlik hedefi doğrultusunda siber güvenlik sektörünün güçlü şirketlerinden Innovera’yı da bünyesine katan Cyberwise; siber güvenlik alanında, danışmanlık, ürün satışı, teknik destek ve yönetilen hizmetlerden oluşan, uluslararası standartlarda “Tek Adres” iş modeliyle hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük siber güvenlik çözüm sağlayıcısı olarak İstanbul ve Ankara’nın yanı sıra Dubai ve Hollanda ofisleri bulunan Cyberwise, 3 ülkede toplam 200’ün üzerinde çalışanıyla 750’den fazla kurumsal müşteriye hizmet sağlıyor.


CREST Hakkında: CREST, bilgi güvenliği sektöründe teknik yetkinliği temsil eden ve destekleyen; kâr amacı gütmeyen uluslararası bir akreditasyon ve sertifikasyon kuruluşudur. CREST sertifikasyonuna hak kazanmak için, şirketler birçok kapsamlı değerlendirmeden geçmektedir. CREST’in uluslararası seviyede kabul görmüş metodolojileri ve sertifikaları, en yüksek kalitede güvenlik testleri sunan ve dünya çapında yetkinliği kanıtlanmış şirketler tarafından kullanılmaktadır.

86 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page